Grand Canyon

Pro rok 2015 v měsíci říjnu jsme pro Vás opět připravili, tak jako v roce 2012, výlet s vrtulníky Robinson R44 z Los Angels, na Gand Canyon, Lake Powel, Zion National Park, Las Vegas včetně nočního vyhlídkového letu, dále Yosemite Valley, South Lake Tahoe, San Francisco  – Fleet week – Airshow a po pobřeží ze San Francisca do Los Angeles. Celý výlet bude zakončen návštěvou Robinson Helicopter Company, kde si bute moc prohlédnou výrobní linku těchto skvělých vrtulníků.

Na Air show v San Fraciscu bude akrobatická skupina Blue Angels, F-22 Raptor, Bell Boeing V-22 Ospray, B-747 nad Sanfraciským zálivem v 50m a mnoho dalšího…… :-)

Výletu se může účastnit jako piloti v pokračovacím výcviku a nebo jako cestující, kteří si chtějí užít krásný výlet. Neočekávejte pohodlí, ale užijete si krásné zážitky.

Nechcete letět jako cestující a chtěli by jste si vrtulník řídit?

Nemáte ještě licenci?

Kontakutjte nás, připravili jsme pro Vás kurz za výhodných finančních podmínek na R22 zakončený získáním typové kvalifikace na R-44. Potom pod dohledem amerických instruktorů hravě zvládnete pilotovaní vrtulníku po celý výlet, anebo se budete dělit o pilotáž se svým sparing partnerem.

V případě zájmu nás nezapoměnte kontaktovat

Teď si užíjte krásné fotografie z předcházejícího výletu.

Mám zájem, prosím kontaktujte mě

[recaptcha]

* Takto označená pole jsou povinná

Poslední články

12.6.2019

Nově možnost letět vrtulníkem AW-119

Chcete se jen příjemně proletět nebo se rychle dostat z bodu A do B? Tak tu máme pro Vás nově možnost letu tímto vrtulníkem AW-119 Koala.Kapacita až 7 cestujicích. Cena za pronájem činí: 33Eur/min V případě zájmu či více informací, nás kontaktujte zde: kamil.podolsky@heliczech.cz S pozdravem TEAM HELI CZECH

8.10.2018

Nově provozujeme další Robinson R44 Raven II

Nově do naší flotily přibyl vrtulník Robinson R44 Raven II s již přidělenou českou imatrikulací OK-HLZ. Tento stroj byl přepraven z Polska, kde létal pod imatrikulací SP-GMG.

Typ vrtulníku byl představen v roce 2002 společností Robinson Helicopter Company. Je to modifikovaná verze Robinsonu R44 Raven I, která disponuje přímým vstřikováním paliva do motoru a širšími listy rotoru. Díky těmto modifikacím dosahuje vyšší maximální vzletové hmotnosti a vyššího výkonu.

26.9.2018

Gratulujeme naší studentce k získání PPL(H)

Celá společnost HELI CZECH s.r.o.  gratuluje naší studentce Lucii FETTER k úspěšnému zvládnutí pilotního výcviku a získání licence soukromého pilota vrtulníku PPL(H).

Byla to jedna radost spolupracovat s tak nadanou osobou, která má k létání ten správný přístup a celkově letectví miluje.

Když od teď uslyšíte za letu na rádiu nějaký příjemný dívčí hlas, možná to bude právě Lucie.

Přejeme ti tolik vzletů, co přistání a aby ti nezmizel tvůj radostný úsměv pokaždé, když sis usedla za cykliku vrtulníku.

22.9.2018

Spokojenost našich zákazníků

Marek Med (18.09.2018):

Absolvoval jsem u Vaší společnost instruktážní hodinu na vrtulníkovém simulátoru Robinson. Chtěl bych tímto moc poděkovat instruktorovi Milanu Záhorskému za perfektní vedení hodiny. Kromě vlastní instruktáže mi předal mnoho zajímavých doplňujících informací ať již z oblasti techniky pilotáže, zásad bezpečnosti letu, praktických komentářů ke každému probíranému tématu.

Pavel Meduna (31.08.2018):

Díky za skvělý zážitek z letu nad HK Robinsonem R22 i za milé jednání a profesionální přístup. Ať se Vám daří!

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

HELI CZECH s.r.o.

Formánkova 436/2

Moravské Předměstí

50011 Hradec Králové

 

777 206 480

Sledujte nás