Grand Canyon

Pro rok 2015 v měsíci říjnu jsme pro Vás opět připravili, tak jako v roce 2012, výlet s vrtulníky Robinson R44 z Los Angels, na Gand Canyon, Lake Powel, Zion National Park, Las Vegas včetně nočního vyhlídkového letu, dále Yosemite Valley, South Lake Tahoe, San Francisco  – Fleet week – Airshow a po pobřeží ze San Francisca do Los Angeles. Celý výlet bude zakončen návštěvou Robinson Helicopter Company, kde si bute moc prohlédnou výrobní linku těchto skvělých vrtulníků.

Na Air show v San Fraciscu bude akrobatická skupina Blue Angels, F-22 Raptor, Bell Boeing V-22 Ospray, B-747 nad Sanfraciským zálivem v 50m a mnoho dalšího…… :-)

Výletu se může účastnit jako piloti v pokračovacím výcviku a nebo jako cestující, kteří si chtějí užít krásný výlet. Neočekávejte pohodlí, ale užijete si krásné zážitky.

Nechcete letět jako cestující a chtěli by jste si vrtulník řídit?

Nemáte ještě licenci?

Kontakutjte nás, připravili jsme pro Vás kurz za výhodných finančních podmínek na R22 zakončený získáním typové kvalifikace na R-44. Potom pod dohledem amerických instruktorů hravě zvládnete pilotovaní vrtulníku po celý výlet, anebo se budete dělit o pilotáž se svým sparing partnerem.

V případě zájmu nás nezapoměnte kontaktovat

Teď si užíjte krásné fotografie z předcházejícího výletu.

Mám zájem, prosím kontaktujte mě

* Takto označená pole jsou povinná

Poslední články

1.6.2018

Dovezli jsme nový Robinson R66 Turbine

Již to bude pár dnů, co k nám dorazil přímo z výrobny Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance USA tento skvostný vrtulník. Robinson R66 Turbine na první pohled vypadá velmi podobně jako Robinson R44, ale když se pořádně zakoukáte, ihned si všimnete mnoho rozdílů. Už jen samotná velikost jak na délku, tak i šířku je […]

31.5.2018

Robinson R44 OK-HLS se vrátil

Již to bude pár měsíců, co jsme zaslali hodinově dolétaného Robinsona R44 Raven I s imatrikulací OK-HLS do společnosti Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance, USA. V této fabrice proběhla kompletní generální údržba tohoto vrtulníku + přibyly některé modifikace ve výbavě. Černo-zlatý kabát vrtulníčku velice slušel, proto jsme ani nezaváhali a zvolili naprosto stejné schéma barev. […]

23.11.2017

Robinson R22 OK-HSK se vrátil

Již to bude přibližně 10 měsíců, co jsme zaslali hodinově dolétaného Robinsona R22 Beta II s imatrikulací OK-HSK do společnosti Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance, USA.

V této fabrice proběhla kompletní generální údržba tohoto vrtulníku + přibyly některé modifikace ve výbavě.

Černo-zlatý kabát vrtulníčku velice slušel, proto jsme ani nezaváhali a zvolili naprosto stejné schéma barev.

Momentálně se v našem servisním středisku skládá dohromady a zanedlouho bude připraven nalétat opět dalších 2 200 hodin.

Už se moc těšíme.

30.6.2017

Nový simulátor ROBINSON R22

Nový simulátor ROBINSON R22

Jako úplnou novinku jsme si pro Vás přichystali zcela nový simulátor s typovým zaměřením na vrtulník Robinson R22, který disponuje systémem ,,motion“ neboli pohyblivou kabinou.
Tento typ simulátoru je zcela první kus svého druhu. Má zcela čerstvou certifikaci od FAA. Je situován pro dvě osoby s duálním řízením, stejným provedením jak je v reálném vrtulníku. Je možné si zalétat jak začátečnické létání až po přístrojové v těch nejhorších podmínkách počasí, které Vás dokážou vůbec napadnout. Bouře, poryvy větru, déšť, nízká viditelnost, námraza, sníh a mnoho dalšího. Samozřejmostí je, že si můžete zvolit jakékoliv místo vzletu na území celé Evropy a čas ve kterém chcete letět tzn. že není žádný problém létat i noční lety. Pilot si také může dobře procvičit pozemní i letové postupy konkrétně pro tento typ vrtulníku.

V bližší době také očekávejte video, jak takovéto létání na simulátoru vlastně vypadá.

V případě zájmu letu na tomto simulátoru prosím kontaktujte zde:
Kamil Podolský
kamilpodolsky@gmail.com
tel.: +420 733 238 074

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

HELI CZECH s.r.o.

Formánkova 436/2

Moravské Předměstí

50011 Hradec Králové

 

777 206 480

Sledujte nás