Prodej vrtulníků


HELI CZECH s.r.o. dodává různé varianty vrtulníků spokojeným zákazníkům již po mnoho let.

S uspokojením můžeme říct, že na všechny dodané vrtulníky poskytujeme údržbu například na vrtulníky Robinson všech typů včetně R66, Bell, AW-119, Bo-105, MD500/530.

Zároveň můžeme konstatovat, že jsme jediná firma na českém trhu, která má největší zkušenosti s turbínovými vrtulníky Robinson R66 a jejich motory.

HELI CZECH s.r.o. poskytuje profesionální asistenci při nákupu nových, ale i použitých vrtulníků, podle přání zákazníka. Tato skutečnost nám umožňuje nabídnout kompletní servis od leteckého výcviku po dodání vrtulníků, včetně jejich záručního servisu u vrtulníků Robinson, ale i pozáručního servisu v servisním centru v Hradci Králové, ale i u zákazníka.

Naší podporu zvláště oceníte při výběru nejvhodnějšího a nejlevnějšího dodavatele.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: +420 608 400 503

VRTULNÍKY, KTERÉ JSME DOPOSUD OBSTARALI PRO NÁS A NAŠE KLIENTY:

(Nejsou tu prozatím všechny, pracujeme na tom)

Dnes jsme dovezli druhé ze čtyř nových MD500E

Dnes bylo dovezeno druhé MD500E! Budeme ho nyní dávat dohromady, jelikož pro převoz bylo pár částí demontováno a poté opět nasdílíme fotky, jak tento krasný kousek vypadá. Pro teď se můžete aspoň podívat, jak vypadalo při převozu. .

Dovezli jsme si první ze čtyř nových MD500E

Naši piloti dne 10.07.2019 přelétli tento krásný kousek k nám na Královehradecké letiště až z daleké Anglie. Tento vrtulník nově ponese poznávací značku OK-HCA

Nově možnost letět vrtulníkem AW-119

Chcete se jen příjemně proletět nebo se rychle dostat z bodu A do B? Tak tu máme pro Vás nově možnost letu tímto vrtulníkem AW-119 Koala.Kapacita až 7 cestujicích. Cena za pronájem činí: 33Eur/min V případě zájmu či více informací, nás kontaktujte zde: kamil.podolsky@heliczech.cz S pozdravem TEAM HELI CZECH

Nově provozujeme další Robinson R44 Raven II

Nově do naší flotily přibyl vrtulník Robinson R44 Raven II s již přidělenou českou imatrikulací OK-HLZ. Tento stroj byl přepraven z Polska, kde létal pod imatrikulací SP-GMG.

Typ vrtulníku byl představen v roce 2002 společností Robinson Helicopter Company. Je to modifikovaná verze Robinsonu R44 Raven I, která disponuje přímým vstřikováním paliva do motoru a širšími listy rotoru. Díky těmto modifikacím dosahuje vyšší maximální vzletové hmotnosti a vyššího výkonu.

Gratulujeme naší studentce k získání PPL(H)

Celá společnost HELI CZECH s.r.o.  gratuluje naší studentce Lucii FETTER k úspěšnému zvládnutí pilotního výcviku a získání licence soukromého pilota vrtulníku PPL(H).

Byla to jedna radost spolupracovat s tak nadanou osobou, která má k létání ten správný přístup a celkově letectví miluje.

Když od teď uslyšíte za letu na rádiu nějaký příjemný dívčí hlas, možná to bude právě Lucie.

Přejeme ti tolik vzletů, co přistání a aby ti nezmizel tvůj radostný úsměv pokaždé, když sis usedla za cykliku vrtulníku.

Spokojenost našich zákazníků

Marek Med (18.09.2018):

Absolvoval jsem u Vaší společnost instruktážní hodinu na vrtulníkovém simulátoru Robinson. Chtěl bych tímto moc poděkovat instruktorovi Milanu Záhorskému za perfektní vedení hodiny. Kromě vlastní instruktáže mi předal mnoho zajímavých doplňujících informací ať již z oblasti techniky pilotáže, zásad bezpečnosti letu, praktických komentářů ke každému probíranému tématu.

Pavel Meduna (31.08.2018):

Díky za skvělý zážitek z letu nad HK Robinsonem R22 i za milé jednání a profesionální přístup. Ať se Vám daří!

Dovezli jsme nový Robinson R66 Turbine

Již to bude pár dnů, co k nám dorazil přímo z výrobny Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance USA tento skvostný vrtulník. Robinson R66 Turbine na první pohled vypadá velmi podobně jako Robinson R44, ale když se pořádně zakoukáte, ihned si všimnete mnoho rozdílů. Už jen samotná velikost jak na délku, tak i šířku je […]

Robinson R44 OK-HLS se vrátil

Již to bude pár měsíců, co jsme zaslali hodinově dolétaného Robinsona R44 Raven I s imatrikulací OK-HLS do společnosti Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance, USA. V této fabrice proběhla kompletní generální údržba tohoto vrtulníku + přibyly některé modifikace ve výbavě. Černo-zlatý kabát vrtulníčku velice slušel, proto jsme ani nezaváhali a zvolili naprosto stejné schéma barev. […]

Robinson R22 OK-HSK se vrátil

Již to bude přibližně 10 měsíců, co jsme zaslali hodinově dolétaného Robinsona R22 Beta II s imatrikulací OK-HSK do společnosti Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance, USA.

V této fabrice proběhla kompletní generální údržba tohoto vrtulníku + přibyly některé modifikace ve výbavě.

Černo-zlatý kabát vrtulníčku velice slušel, proto jsme ani nezaváhali a zvolili naprosto stejné schéma barev.

Momentálně se v našem servisním středisku skládá dohromady a zanedlouho bude připraven nalétat opět dalších 2 200 hodin.

Už se moc těšíme.

Nový simulátor ROBINSON R22

Nový simulátor ROBINSON R22

Jako úplnou novinku jsme si pro Vás přichystali zcela nový simulátor s typovým zaměřením na vrtulník Robinson R22, který disponuje systémem ,,motion“ neboli pohyblivou kabinou.
Tento typ simulátoru je zcela první kus svého druhu. Má zcela čerstvou certifikaci od FAA. Je situován pro dvě osoby s duálním řízením, stejným provedením jak je v reálném vrtulníku. Je možné si zalétat jak začátečnické létání až po přístrojové v těch nejhorších podmínkách počasí, které Vás dokážou vůbec napadnout. Bouře, poryvy větru, déšť, nízká viditelnost, námraza, sníh a mnoho dalšího. Samozřejmostí je, že si můžete zvolit jakékoliv místo vzletu na území celé Evropy a čas ve kterém chcete letět tzn. že není žádný problém létat i noční lety. Pilot si také může dobře procvičit pozemní i letové postupy konkrétně pro tento typ vrtulníku.

V bližší době také očekávejte video, jak takovéto létání na simulátoru vlastně vypadá.

V případě zájmu letu na tomto simulátoru prosím kontaktujte zde:
Kamil Podolský
kamilpodolsky@gmail.com
tel.: +420 733 238 074

Přivezli jsme nový vrtulník

Přivezli jsme nový vrtulník Robinson R44 Raven II

Nově do naší flotily přibyl vrtulník Robinson R44 Raven II s již přidělenou českou imatrikulací OK-HEZ. Má velice zajímavé zbarvení a na první pohled si ho určitě každý oblíbí, tak jako my. Tento stroj byl zakoupen na Slovensku, kde létal pod imatrikulací OM-AHA.

Typ vrtulníku byl představen v roce 2002 společností Robinson Helicopter Company. Je to modifikovaná verze Robinsonu R44 Raven I, která disponuje přímým vstřikováním paliva do motoru a širšími listy rotoru. Díky těmto modifikacím dosahuje vyšší maximální vzletové hmotnosti a vyššího výkonu.

HELI CZECH s.r.o. získal certifikát ISO 9001

Naše společnost HELI CZECH s.r.o. získala certifikát systému managementu kvality ISO 9001

Absolvovali jsme školení SAFETY COURSE na vrtulník Robinson R66

Zástupci naší společnosti se v letošním roce zúčastnili školení vrtulníku Robinson R66 v Robinson Helicopter Company v Torrance. Zde nám byl přidělen průvodce a měli jsme tu šanci se podívat přímo do výrobních hal. Viděli jsme také vrtulník R66, který jsme teď v prosinci dovezli do ČR. Byli jsme přítomni jeho letovým zkouškám.             […]

Výherci letu vrtulníkem COBRA – DNY NATO 2015

Sobota 19.09.2015

Petr Závodný
Jana Máchová
Martin Kavan

Neděle 20.9.2015

Lukáš Dudík
Radoslav Kretek
Marcin Wojtowicz

Všem výhercům gratulujeme.
Team Heli Czech

ZDARMA let bitevním vrtulníkem AH-1S Cobra

Připravili jsme pro vás soutěž o let bitevním vrtulníkem AH-1S Cobra.

Jak letět Cobrou ZDARMA ?

Ve dnech 19.-20.9.2015 budou probíhat DNY NATO 2015 na letišti v Mošnově, kde společnost HELICZECH opět bude uskutečňovat vyhlídkové lety vrtulníky Robinson R22/R44 a BELL 206B, cena letenky bude 600Kč/1 osoba. Jediné co je potřeba pro účast v soutěži, je si zakoupit tuto letenku na kterémkoliv typu vrtulníku. Každý den budou vybráni 3 výherci.

Neváhejte a přijďte se s námi proletět, třeba to zrovna budete Vy, při kom bude stát štěstí.

Těšíme se na Vás!

TÝM HELICZECH

 

Další Robinson R44 dorazil

Dne 11.8.2015 byl naším dopravcem z Robinson Helicopter Company dovezen vrtulník OK-HIC po generální opravě.
V těchto dnech se uvádí do provozu a jeho první premiéra bude na akci CIHELNA 2015. Výbava byla od základu změněna. Je vybaven radiovýškoměrem, navigací GARMIN 430 a dalšími přístroji, které umožňují ILS přiblížení. Dovezl se ve firemních barvě a to v černo-zlaté.

Těšíme se na let s Vámi
Team HELI Czech

Akce v nejbližší době

Připravili jsme pro Vás seznam akcí, kde budete mít možnost navštívit náš stánek a proletět se.

Přivezli jsme nový vrtulník Robinson R44 Raven II

Dne 16.7.2015 jsme na letiště v Hradci Králové přivezli nový vrtulník Robinson R44 Raven II šedé metalízy s rozšířenými oranžovými pruhy. Tento stroj byl objednán pro rakouského klienta a naši mechanici v této chvíli pracují na jeho uvedení do provozu (viz foto). Robinson se snaží své vrtulníky vyrábět stále dokonalejší a dokonalejší, tak se majitel může oproti předchozím verzím těšit ne nově modifikovanou přístrojovou desku a vylepšené zavírání dveří. Vrtulník má nový typ podvozku, který dostal od svého většího bratra Robinsona R66, měl poskytnout vyšší stabilitu při přistání. V této chvíli má Robinson nalétány 4 hodiny díky obvyklému záletu v Robinson Helicopter Company v Los Angeles.

Let vrtulníkem nad hradem Bítov, Vranovskou přehradou a Vranovským zámkem

Vezměte rodinu, nebo kamarády a proleťte se nad hradem Bítov, zříceninou hradu Cornštejn, Vranovskou přehradou a Vranovským zámkem. Doba letu: cca 12min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 3 000 Kč / osoba Místo vzletu: Heliport Zálesí GPS souřadnice: 48°57’59.816″N, 15°45’21.773″E Věnujte krásný dárek, a nebo Vezměte rodinu, […]

Let vrtulníkem nad hradem Trosky a Valdštejn

Proleťte se nad hradem Trosky a Valdštejn, prohlédněte si z vrtulníku zámek Hrubou skálu, Hruboskalské skalní město, skalní hrad Čertova ruka. Nezapomeňte si vše vyfotit, nebo natočit. Doba letu: cca 10 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 500 Kč / osoba Místo vzletu: Letiště Všeň GPS […]

Let vrtulníkem nad Slapskou přehradou

Vezměte rodinu, nebo kamarády a proleťte se nad vodní nádrží Slapy a užívejte si krásy okolní přírody nedaleko Prahy. Doba letu: cca 10 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 500 Kč / osoba Místo vzletu: Heliport Korkyně GPS souřadnice: 49°46’45.741″N, 14°21’31.916″E   Věnujte krásný dárek, a […]

Let vrtulníkem nad Prahou

Věnujte krásný dárek, a nebo vezměte rodinu, nebo kamarády a proleťte se nad Prahou. Doba letu: cca 14 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 3 500 Kč / osoba Místo vzletu: Letiště Loděnice GPS souřadnice: 50°0’22.794″N, 14°11’0.908″E   Věnujte krásný dárek, a nebo vezměte rodinu, nebo kamarády […]

Let vrtulníkem nad zámkem Orlík a hradem Zvíkov

Vezměte rodinu, nebo kamarády a proleťte se nad zámkem Orlík, Orlickou přehradou a hradem Zvíkov. Doba letu: cca 10 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 500 Kč / osoba Místo vzletu: Heliport Nevězice u přehrady Orlík GPS souřadnice: 49°27’56.998″N, 14°8’57.910″E   Věnujte krásný dárek, a nebo […]

Let vrtulníkem nad Lednicko – Valtickým areálem

Udělejte si nezapomenutelný výlet do klenotu Jižní Moravy do Lednicko – Valtického areálu. Doba letu: cca 12 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 3 000 Kč / osoba Místo vzletu: Letiště Břeclav GPS souřadnice: 48°47’22.905″N, 16°53’36.718″E   Věnujte krásný dárek, a nebo vezměte rodinu, nebo kamarády a […]

Let vrtulníkem nad Kunětickou horou a Pardubicemi

Vezměte rodinu, nebo kamarády a proleťte se nad hradem Kunětická hora, okolo Pernštýnského náměstí a zámku Pardubice. Doba letu: cca 8 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 000 Kč / osoba Místo vzletu: Letiště Kunětice GPS souřadnice: 50°4’16.524″N, 15°48’56.417″E Věnujte krásný dárek, a nebo vezměte rodinu, […]

Let vrtulníkem nad pevností Josefov a zámkem Kuks

Vezměte rodinu, nebo kamarády a udělejte si hezký výlet a podívejte se zámek Kuks a pevnost Josefov Doba letu: cca 10min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 500 Kč / osoba Místo vzletu: Letiště Jaroměř GPS souřadnice: 50°20’10.824″N, 15°56’43.712″E   Věnujte krásný dárek, a nebo vezměte rodinu, […]

Let vrtulníkem nad Ještědem a Libercem

Udělejte si hezký výlet a podívejte se Ještěd a město Liberec z paluby vrtulníku Doba letu: cca 10 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 500 Kč / osoba Místo vzletu: Letiště Liberec GPS souřadnice: 50°46’22.724″N, 15°1’17.094″E   Věnujte krásný dárek, a nebo vezměte rodinu, nebo kamarády a […]

Let vrtulníkem nad Hradcem Králové

Naplánujte si hezký výlet a podívejte se na historické centrum Hradce Králové z paluby vrtulníku Doba letu: cca 8 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 000 Kč / osoba Místo vzletu: Hangár HELI CZECH na letišti v Hradci Králové GPS souřadnice: 50°15’31.095″N, 15°50’17.920″E   Věnujte krásný dárek, a […]

Let vrtulníkem nad Náchodský zámkem a pevností Dobrošov

Vezměte rodinu, nebo kamarády a udělejte si hezký výlet a podívejte se na úžasnou přírodní scenerii v okolí Náchoda s jeho památkami v blízkosti polských hranic z paluby vrtulníku společnosti HELI CZECH a prožijte úžasný den s nádherným leteckým zážitkem. Doba letu: cca 8 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + […]

Let vrtulníkem nad Zámkem Hluboká a Českými Budějovicemi

Udělejte si hezký výlet a podívejte se na nezapomenutelný zámek Hluboká a historické centrum Českých Budějovic Doba letu: cca 10 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 500 Kč / osoba Místo vzletu: Heliport České Budějovice u MAKRA GPS souřadnice: 49°0’50.814″N, 14°29’32.669″E   Věnujte krásný dárek, a nebo […]

Let vrtulníkem nad Českým Krumlovem

Proleťte se nad historickým centrem Českého Krumlova, prohlédněte si z vrtulníku hrad a zámek Český Krumlov Doba letu: cca 10 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 500 Kč / osoba Místo vzletu: Heliport Horní Třebonín GPS souřadnice: 48°50’41.780″N, 14°24’38.737″E   Věnujte krásný dárek, a nebo vezměte rodinu, […]

Let vrtulníkem nad Bezdězem a Máchovým jezerem

Proleťte se vrtulníkem nad hradem Bezděz, zbytky Hradu Myšlín v srdci Máchového jezera, Máchovým jezerem samotným a také Doksami. Nezapomeňte si vše vyfotit, nebo natočit. Doba letu: cca 10 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 500 Kč / osoba Místo vzletu: Heliport Hlínoviště GPS souřadnice: 50°31’6.001″N, 14°44’42.653″E […]

Let vrtulníkem nad Karlštejnem

Věnujte krásný dárek a udělejte si nezapomenutelný výlet nad perlu mezi hrady – hrad Karlštejn Doba letu: cca 10 min (včetně nástupu a výstupu) Vrtulník: R-44 Cestující: 3 cestující + pilot Konečná cena: 2 500 Kč / osoba Místo vzletu: Heliport Loděnice GPS souřadnice: 50°0’22.727″N, 14°11’0.658″E   Věnujte krásný dárek, a nebo vezměte rodinu, nebo […]

Bell AH-1S COBRA

Rok výroby:  1977                                                                Sériové číslo /  SN:  77 – 22734 Max .hmotnost: 4 500kg                                                          Prázdná hmotnost : 3 000Kg Max. rychlost:  355 km/h                                                    Cestovní rychlost: 240-280km/h Motor :  AVCO Lycoming T53-L-703                                                 Max.výkon  1 800 HPS                  

AW-119 OK-MAC

Počet sedadel:Pilot + 3 cestující

2013 ROBINSON R44 RAVEN II

2013 Robinson R44 ll Very low time helicopter, Blue with silver stripes charcoal grey leather, Call for details

Registrační zn.:N508HS
Počet sedadel:Pilot + 3 cestující
Stav vrtulníku:Použitý
Cena:4 567 890 Kč
Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

HELI CZECH s.r.o.

Formánkova 436/2

Moravské Předměstí

50011 Hradec Králové

 

777 206 480

Sledujte nás