Škola letecké fotografie

V roce 2015 se budou pořádat Workshopy Letecké fotografie pořádané profesionálním fotografickým lektorem – pilotem, specialistou na letecké snímkování Jaroslavem Kubíkem (http://www.foto-kubik.cz/html/index.php) za podpory spol. HELI CZECH na letišti Hradec Králové a na letišti Praha-Letňany.

Ceník – Školy letecké fotorgrafie

                4 990,- Kč na letišti Hradec Králové    

                  5 850,- Kč na letišti Praha – Letňany

Jiné ceny jsou dány rozdílnými poplatky na letištích.

Škola letecká fotografie

Obsahem je vše, co je nutné, aby vznikla kvalitní letecká fotografie včetně leteckého snímkování z vrtulníku Robinson 44. Jedná se o jednodenní víkendovou akci.

Sraz a zahájení v 9. hodin na letišti v Hradci Králové, nebo Praha-Letňay. Předpokládaný konec – podle počtu účastníků mezi 14. až 17. hodinou.

Teríny letů budou zveřejněny v E-shopu.

Dopolední program:

1. fotografická příprava: seznámení s technikou leteckého fotografování, výběr lokality.

2. letová příprava: technická a letová příprava letu s pilotem, seznámení se s meteorologickými podmínkami, základy rozdělení vzdušného prostoru, případná omezení ve vybraném prostoru. Základy leteckých předpisů všeobecně a v souvislosti s leteckým snímkováním.

Polední přestávka

Odpolední program:

3. samotné létání s vrtulníkem Robinson R44 po dobu cca 30min.

Na palubě přítomen profesionální fotografický lektor (pilot), profesionální pilot vrtulníku a dva fotografové – zájemci.

Fotografie jsou pořizovány bez dveří, čili nejsou žádné odlesky skla, za vedení lektora. Na požádání klienta budou dveře namontovány.

Délka letu každé skupiny: cca 30 minut.

4. po skončení létání vyhodnocení snímků a diskuze k danému tématu.

Bližší informace na tel.: Ing. Jaroslav Kubík 725 092 738

e-mail: info@foto-kubik.cz, kubik.j@heliczech.cz nebo info@heliczech.cz

 

Mám zájem, prosím kontaktujte mě

* Takto označená pole jsou povinná

Poslední články

1.6.2018

Dovezli jsme nový Robinson R66 Turbine

Již to bude pár dnů, co k nám dorazil přímo z výrobny Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance USA tento skvostný vrtulník. Robinson R66 Turbine na první pohled vypadá velmi podobně jako Robinson R44, ale když se pořádně zakoukáte, ihned si všimnete mnoho rozdílů. Už jen samotná velikost jak na délku, tak i šířku je […]

31.5.2018

Robinson R44 OK-HLS se vrátil

Již to bude pár měsíců, co jsme zaslali hodinově dolétaného Robinsona R44 Raven I s imatrikulací OK-HLS do společnosti Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance, USA. V této fabrice proběhla kompletní generální údržba tohoto vrtulníku + přibyly některé modifikace ve výbavě. Černo-zlatý kabát vrtulníčku velice slušel, proto jsme ani nezaváhali a zvolili naprosto stejné schéma barev. […]

23.11.2017

Robinson R22 OK-HSK se vrátil

Již to bude přibližně 10 měsíců, co jsme zaslali hodinově dolétaného Robinsona R22 Beta II s imatrikulací OK-HSK do společnosti Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance, USA.

V této fabrice proběhla kompletní generální údržba tohoto vrtulníku + přibyly některé modifikace ve výbavě.

Černo-zlatý kabát vrtulníčku velice slušel, proto jsme ani nezaváhali a zvolili naprosto stejné schéma barev.

Momentálně se v našem servisním středisku skládá dohromady a zanedlouho bude připraven nalétat opět dalších 2 200 hodin.

Už se moc těšíme.

30.6.2017

Nový simulátor ROBINSON R22

Nový simulátor ROBINSON R22

Jako úplnou novinku jsme si pro Vás přichystali zcela nový simulátor s typovým zaměřením na vrtulník Robinson R22, který disponuje systémem ,,motion“ neboli pohyblivou kabinou.
Tento typ simulátoru je zcela první kus svého druhu. Má zcela čerstvou certifikaci od FAA. Je situován pro dvě osoby s duálním řízením, stejným provedením jak je v reálném vrtulníku. Je možné si zalétat jak začátečnické létání až po přístrojové v těch nejhorších podmínkách počasí, které Vás dokážou vůbec napadnout. Bouře, poryvy větru, déšť, nízká viditelnost, námraza, sníh a mnoho dalšího. Samozřejmostí je, že si můžete zvolit jakékoliv místo vzletu na území celé Evropy a čas ve kterém chcete letět tzn. že není žádný problém létat i noční lety. Pilot si také může dobře procvičit pozemní i letové postupy konkrétně pro tento typ vrtulníku.

V bližší době také očekávejte video, jak takovéto létání na simulátoru vlastně vypadá.

V případě zájmu letu na tomto simulátoru prosím kontaktujte zde:
Kamil Podolský
kamilpodolsky@gmail.com
tel.: +420 733 238 074

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

HELI CZECH s.r.o.

Formánkova 436/2

Moravské Předměstí

50011 Hradec Králové

 

777 206 480

Sledujte nás