Škola letecké fotografie

V roce 2015 se budou pořádat Workshopy Letecké fotografie pořádané profesionálním fotografickým lektorem – pilotem, specialistou na letecké snímkování Jaroslavem Kubíkem (http://www.foto-kubik.cz/html/index.php) za podpory spol. HELI CZECH na letišti Hradec Králové a na letišti Praha-Letňany.

Ceník – Školy letecké fotorgrafie

                4 990,- Kč na letišti Hradec Králové    

                  5 850,- Kč na letišti Praha – Letňany

Jiné ceny jsou dány rozdílnými poplatky na letištích.

Škola letecká fotografie

Obsahem je vše, co je nutné, aby vznikla kvalitní letecká fotografie včetně leteckého snímkování z vrtulníku Robinson 44. Jedná se o jednodenní víkendovou akci.

Sraz a zahájení v 9. hodin na letišti v Hradci Králové, nebo Praha-Letňay. Předpokládaný konec – podle počtu účastníků mezi 14. až 17. hodinou.

Teríny letů budou zveřejněny v E-shopu.

Dopolední program:

1. fotografická příprava: seznámení s technikou leteckého fotografování, výběr lokality.

2. letová příprava: technická a letová příprava letu s pilotem, seznámení se s meteorologickými podmínkami, základy rozdělení vzdušného prostoru, případná omezení ve vybraném prostoru. Základy leteckých předpisů všeobecně a v souvislosti s leteckým snímkováním.

Polední přestávka

Odpolední program:

3. samotné létání s vrtulníkem Robinson R44 po dobu cca 30min.

Na palubě přítomen profesionální fotografický lektor (pilot), profesionální pilot vrtulníku a dva fotografové – zájemci.

Fotografie jsou pořizovány bez dveří, čili nejsou žádné odlesky skla, za vedení lektora. Na požádání klienta budou dveře namontovány.

Délka letu každé skupiny: cca 30 minut.

4. po skončení létání vyhodnocení snímků a diskuze k danému tématu.

Bližší informace na tel.: Ing. Jaroslav Kubík 725 092 738

e-mail: info@foto-kubik.cz, kubik.j@heliczech.cz nebo info@heliczech.cz

 

Mám zájem, prosím kontaktujte mě

[recaptcha]

* Takto označená pole jsou povinná

Poslední články

12.6.2019

Nově možnost letět vrtulníkem AW-119

Chcete se jen příjemně proletět nebo se rychle dostat z bodu A do B? Tak tu máme pro Vás nově možnost letu tímto vrtulníkem AW-119 Koala.Kapacita až 7 cestujicích. Cena za pronájem činí: 33Eur/min V případě zájmu či více informací, nás kontaktujte zde: kamil.podolsky@heliczech.cz S pozdravem TEAM HELI CZECH

8.10.2018

Nově provozujeme další Robinson R44 Raven II

Nově do naší flotily přibyl vrtulník Robinson R44 Raven II s již přidělenou českou imatrikulací OK-HLZ. Tento stroj byl přepraven z Polska, kde létal pod imatrikulací SP-GMG.

Typ vrtulníku byl představen v roce 2002 společností Robinson Helicopter Company. Je to modifikovaná verze Robinsonu R44 Raven I, která disponuje přímým vstřikováním paliva do motoru a širšími listy rotoru. Díky těmto modifikacím dosahuje vyšší maximální vzletové hmotnosti a vyššího výkonu.

26.9.2018

Gratulujeme naší studentce k získání PPL(H)

Celá společnost HELI CZECH s.r.o.  gratuluje naší studentce Lucii FETTER k úspěšnému zvládnutí pilotního výcviku a získání licence soukromého pilota vrtulníku PPL(H).

Byla to jedna radost spolupracovat s tak nadanou osobou, která má k létání ten správný přístup a celkově letectví miluje.

Když od teď uslyšíte za letu na rádiu nějaký příjemný dívčí hlas, možná to bude právě Lucie.

Přejeme ti tolik vzletů, co přistání a aby ti nezmizel tvůj radostný úsměv pokaždé, když sis usedla za cykliku vrtulníku.

22.9.2018

Spokojenost našich zákazníků

Marek Med (18.09.2018):

Absolvoval jsem u Vaší společnost instruktážní hodinu na vrtulníkovém simulátoru Robinson. Chtěl bych tímto moc poděkovat instruktorovi Milanu Záhorskému za perfektní vedení hodiny. Kromě vlastní instruktáže mi předal mnoho zajímavých doplňujících informací ať již z oblasti techniky pilotáže, zásad bezpečnosti letu, praktických komentářů ke každému probíranému tématu.

Pavel Meduna (31.08.2018):

Díky za skvělý zážitek z letu nad HK Robinsonem R22 i za milé jednání a profesionální přístup. Ať se Vám daří!

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

HELI CZECH s.r.o.

Formánkova 436/2

Moravské Předměstí

50011 Hradec Králové

 

777 206 480

Sledujte nás