Z letiště Praha Letňany

Nabídka letů vrtulníkem R-44 z letiště Praha Letňany
(max. 3 cestující + pilot)

1. Let vrtulníkem nad Prahou (cca 35 min.)

Letiště Letňany – Kbely – Kemrotice – Letiště Točná – nová dálnice + Radotínský most – Barrandovské ateliéry – Radlice – zde se vrtulník zastaví a poskytne Vám z tohoto místa nádherný výhled na Pražský hrad, Karlův most, historické centrum Prahy, Vyšehrad, Barrandovský most a ateliéry, Havlovo letiště, Strahovský stadion a Petřín – (to vše s výkladem profesionálního vojenského pilota) – a po stejné trati zpět na letiště v Letňanech.

Cena pro 3 osoby / vrtulník – 12 000 Kč (včetně DPH)

2. Let vrtulníkem nad Karlštejnem (cca 35 min.)

Letiště Letňany – Horní Měcholupy – Kunratice – letiště Točná – zámek Zbraslav – Velká Amerika – Mexiko – Malá Amerika – hrad Karlštejn – vysílač Cukrák – zámek Dolní Břežany a zpět na letiště Letňany.

Cena pro 3 osoby / vrtulník – 12 000 Kč (včetně DPH)

3. České hrady a zámky – JIH (cca 60 min.)

Letiště Letňany – hrad Karlštejn – zámek Dobříš – přehrada Slapy – zámek Konopiště – zámek Jemniště – hrad Český Šternberk – Zámek Chocerady a zpět na letiště Letňany

Cena pro 3 osoby / vrtulník – 19 900 Kč (včetně DPH)

4. České hrady a zámky – SEVER (cca 60 min.)

Letiště Letňany – zámek Ctěnice – zámek Brandýs nad Labem – zámek Benátky nad Jizerou – zámek Humprecht – hrad Kost – zřícenina Trosky – Zámek Hrubá skála – zřícenina Valdštejn – zřícenina Chlum (Kozlov) – zřícenina Bezděz – Máchovo jezero – hrad Houska – hrad Kokořín – zámek Liblice – Brandýs nad Labem a zpět na letiště v Letňanech.

Cena pro 3 osoby / vrtulník – 19 900 Kč (včetně DPH)

5. Vltavská Kaskáda – (cca. 1h 12min.)

Letiště Letňany – Černý most – Horní Měcholupy – vysílač Cukrák – přehrada Vrané nad Vltavou – soutok Vltava – Sázava – vodní nádrž Štěchovice – vodní nádrž Slapy – vodní nádrž Kamýk – vodní nádrž Orlík – zámek Orlík a zpět na letiště Letňany.

Cena pro 3 osoby – 24 000 Kč (včetně DPH)

6. EXKLUSIVNÍ NABÍDKA PRO NAŠE KLIENTY

(maximální čas včetně přestávky 1h 30min)

Letiště Letňany – Praha Kbely – Černý most – Horní Měcholupy – letiště Točná + nová dálnice – Radotínský most – zámek Zbraslav – Velká Amerika ������� Mexiko – Malá Amerika – Svatý Ján pod Skalou – Svatý Ján na Skále – okružní let okolo Karlštejna – přistání v obci Karlštejn + 30. min. přestávka s občerstvením. Během přestávky bude následovat zdarma občerstvení v restauraci poblíž heliportu – s pilotem.

Následuje odlet okolo Golfového areálu Karlštejn, podél řeky Berounky směr vysílač Cukrák a zpět na letiště Letňany.

Cena pro 3 osoby – 24 000 Kč (včetně DPH)

Mám zájem, prosím kontaktujte mě

[recaptcha]

* Takto označená pole jsou povinná

Poslední články

8.10.2018

Nově provozujeme další Robinson R44 Raven II

Nově do naší flotily přibyl vrtulník Robinson R44 Raven II s již přidělenou českou imatrikulací OK-HLZ. Tento stroj byl přepraven z Polska, kde létal pod imatrikulací SP-GMG.

Typ vrtulníku byl představen v roce 2002 společností Robinson Helicopter Company. Je to modifikovaná verze Robinsonu R44 Raven I, která disponuje přímým vstřikováním paliva do motoru a širšími listy rotoru. Díky těmto modifikacím dosahuje vyšší maximální vzletové hmotnosti a vyššího výkonu.

26.9.2018

Gratulujeme naší studentce k získání PPL(H)

Celá společnost HELI CZECH s.r.o.  gratuluje naší studentce Lucii FETTER k úspěšnému zvládnutí pilotního výcviku a získání licence soukromého pilota vrtulníku PPL(H).

Byla to jedna radost spolupracovat s tak nadanou osobou, která má k létání ten správný přístup a celkově letectví miluje.

Když od teď uslyšíte za letu na rádiu nějaký příjemný dívčí hlas, možná to bude právě Lucie.

Přejeme ti tolik vzletů, co přistání a aby ti nezmizel tvůj radostný úsměv pokaždé, když sis usedla za cykliku vrtulníku.

22.9.2018

Spokojenost našich zákazníků

Marek Med (18.09.2018):

Absolvoval jsem u Vaší společnost instruktážní hodinu na vrtulníkovém simulátoru Robinson. Chtěl bych tímto moc poděkovat instruktorovi Milanu Záhorskému za perfektní vedení hodiny. Kromě vlastní instruktáže mi předal mnoho zajímavých doplňujících informací ať již z oblasti techniky pilotáže, zásad bezpečnosti letu, praktických komentářů ke každému probíranému tématu.

Pavel Meduna (31.08.2018):

Díky za skvělý zážitek z letu nad HK Robinsonem R22 i za milé jednání a profesionální přístup. Ať se Vám daří!

1.6.2018

Dovezli jsme nový Robinson R66 Turbine

Již to bude pár dnů, co k nám dorazil přímo z výrobny Robinson Helicopter Company sídlící v Torrance USA tento skvostný vrtulník. Robinson R66 Turbine na první pohled vypadá velmi podobně jako Robinson R44, ale když se pořádně zakoukáte, ihned si všimnete mnoho rozdílů. Už jen samotná velikost jak na délku, tak i šířku je […]

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

HELI CZECH s.r.o.

Formánkova 436/2

Moravské Předměstí

50011 Hradec Králové

 

777 206 480

Sledujte nás