Absolvovali jsme školení SAFETY COURSE na vrtulník Robinson R66

Zástupci naší společnosti se v letošním roce zúčastnili školení vrtulníku Robinson R66

v Robinson Helicopter Company v Torrance.

Zde nám byl přidělen průvodce a měli jsme tu šanci se podívat přímo do výrobních hal. Viděli jsme také vrtulník R66, který jsme teď v prosinci dovezli do ČR. Byli jsme přítomni jeho letovým zkouškám.

2                  IMG_1414                   IMG_1409

Úžasné na tom je, že to je první R66 dodaná českému klientovi v historii a to naší sesterskou společností HELI Slovakia s.r.o. se sídlem na letišti M.R. Štefánika v Bratislavě. Tato R66 bude provozována naší firmou – HELI CZECH s.r.o. a můžeme s hrdostí říct, že jsme jediná firma, která provozuje vrtulníky Robinson a má více jak desetileté zkušenosti s provozem turbínových helikoptér. Dokážete uhádnout, jakou barvu bude mít ta druhá R66? Své odpovědi zasílejte na info@heliczech.cz .

Z těch co uhádnou barvu druhé R66, bude vybrán výherce který získá let bitevní vrtulníkem AH-1S Cobra zdarma.

Tato R66 je zatím jediným turbínovým Robinsonem létající v České republice. O tom jak ji uvádíme do provozu, Vás budeme informovat na těchto stránkách.

P1020434       IMG_1387      IMG_3961

Na učebně školícího střediska jsme objevili velký obraz skupiny našich vrtulníků R22,  který byl publikován v kalendáři pro rok 2015 a můžete ho vidět i na našich webových stránkách.

Na této pracovní cestě jsme získali spoustu nových zkušeností, o které se velmi rádi podělíme s našimi nynějšími i budoucími klienty (např. nový způsob vybírání vírového prstence).

Nyní můžeme poskytovat pilotní výcviky na všechny typy Robinsonů.

V případě jakéhokoliv zájmu, nás prosím kontaktujte na info@heliczech.cz

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

HELI CZECH s.r.o.

Formánkova 436/2

Moravské Předměstí

50011 Hradec Králové

 

777 206 480

Sledujte nás