Servis

Servisní centrum HELI CZECH s.r.o. je autorizovaným servisním střediskem ROBINSON HELICOPTER COMPANY pro vrtulníky R22, R44 a R66.

Dalšími typy, pro které poskytujeme servisní službu, jsou: BELL 206B, BELL 505, MD500/530, AW-119, Bo-105 a AH-1S COBRA.

Jako první pro ČR získalo v roce 2009 certifikaci podle PART-145.

Servisní práce poskytujeme na mezinárodní úrovni.

 

GLASSCOCKPIT modernizace

CAMO

Continuing Airworthiness Managment Organisation
Organizace řízení zachování letové způsobilosti

CAMO je důležitá složka každé letecké společnosti, která zajišťuje provedení všech předepsaných prací výrobcem (SB,SL), EASA (AD), nebo Leteckým úřadem. Pokud byl Váš letoun, nebo vrtulník vyroben v USA, tak také od FAA.

Jestliže CAMO provádí tuto práci odpovědně, je nutné na tuto činnost zaměstnat minimálně jednoho technika, který se stará pouze o zachování letové způsobilosti svěřených letadel.

CAMO Vám také garantuje v případě prodeje Vašeho stroje, že samotný prodej nebude nijak komplikovaný, protože všechny předepsané práce na Vašem vrtulníku budou hotové.

Kontaktujte nás a my pro Vás provedeme kontrolu zachování letové způsobilosti zcela ZDARMA a zjistíme, jestli Váš vrtulník je spravován řádně, případně doporučíme postup, jak zachovat jeho letovou způsobilost tak, aby byl připraven na případnou kontrolu leteckým úřadem, nebo zájemcem o jeho koupi.

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

TECHNICKÁ ÚDRŽBA / SERVIS

Servis provádíme na vrtulnících Robinson R22 / R-44 / R66, BELL 206B, BELL 505, MD500/530, AW-119, Bo-105 a AH-1S COBRA.
Naši technici jsou školeni přímo u výrobce a jejich dlouholeté zkušenosti s pístovými a turbínovými vrtulníky, včetně letounů, jsou garancí kvalitně odvedené práce.

V případě potřeby jsme Vám k dispozici i o víkendech a také je možný servis poskytnout přímo u klienta.

Dále poskytujeme servis i ve Slovenské republice u sesterské společnosti HELI Slovakia s.r.o., která je rovněž certifikovaná podle PART-145 a je Autorizovaným dealerem i servisním centrem vrtulníků Robinson.

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás